BROWAR POLSKI

Browar Polski zlokalizowany jest w budynku Poczty Polskiej przy ul.Dworcowej 20 w Szczecinie.

Browar Polski to zarówno restauracja jak i klub muzyczny, w którym piwo podawane jest w kuflach, a oprócz piwa skosztować tu można wszelakich dobrych trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Stawiamy również na bardzo dobre polskie jedzenie. W menu znajdą Państwo m.in. golonkę, żeberka , żur staropolski, pajdę ze smalcem jak również wiele innych znakomitych dań kuchni polskiej.

Do Państwa dyspozycji jest duża sala z parkietem do tańca oraz sceną. Dysponujemy także dwiema mniejszymi salami, które doskonale sprawdzają się na eventy firmowe oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, każda z nich pomieści około 50 osób. Łącznie posiadamy 22o miejsc siedzących.

W każdy weekend oprócz działającej w ciągu dnia restauracji klub jest doskonałym miejscem na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi przy dobrej muzyce.

W każdą niedzielę natomiast nasza restauracja oczekuje na naszych najmłodszych gości wraz z rodzicami, którzy korzystając z obecności animatorki mogą spokojnie zjeść obiad lub napić się kawy w czasie gdy ich pociechy będą znakomicie się bawić.

Od poniedziałku do piątku jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 13:00 natomiast w soboty i niedzielę zapraszamy już od godziny 12:00.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ !

Bądź na bieżąco z tym, co u nas się dzieje odwiedzając nasza stronę.Polub nas i śledź nasze wpisy na naszym funpage’u na Facebooku – wejdź

Sprawdź jak wygląda nasz wystrój, przestrzeń. Zanim umówisz się na rezerwację lokalu lub jego części zwiedź go wirtualnie – wejdź

menu